Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Zgłoszenia: info@talem.eu

Projektowanie stron i serwisów WWW

Chcesz w skuteczny i atrakcyjny sposób zaprezentować swoją firmę w Internecie? Zgłoś się do nas! Stworzymy dla Ciebie praktyczną i nowoczesną stronę internetową, dostosowaną wymogami do obecnych standardów.

 

Realizujemy zarówno proste strony WWW jak i funkcjonalne i rozbudowane serwisy internetowe. Wszystkie z nich wykonywane są w standardzie RWD (Responsive Web Design) i posiadaj panel zarządzania treścią (CMS).

Projektujemy responsywne strony i serwisy WWW

Responsywne strony WWW

Projektujemy i tworzymy responsywne strony i serwisy WWW. W wersji responsywnej strona dostosowuje się układem do rozdzielczości ekranów różnych urządzeń (np. mobilnych) przez co zapewnione jest jej prawidłowe wyświetlanie, odpowiednia czytelność i nawigacja.

 

Atutem naszej oferty jest jej wszechstronność oraz kompleksowość. Jeżeli jest to niezbędne, w ramach realizacji serwisu WWW tworzymy treści, które znajdą się w serwisie lub wypełniamy go otrzymanymi materiałami. Następnie wykonujemy wdrożenie na serwer. Zapewniamy też pełne wsparcie techniczne dla Twojego serwisu, aktualizacje i możliwość jego rozbudowy w przysłości.

 

Promocja serwisu WWW

Sprawimy też, że Twoja strona WWW znajdzie się polskich i zagranicznych wyszukiwarkach, a dzięki pozycjonowaniu i innym formom reklamy w Internecie zbudujemy odpowiedni ruch na Twojej stronie.

 

 zobacz portfolio

 

 

Ogólnopolska infolinia o usługach Talem Technologies Sp. z o.o.


© 2019 by Talem Technologies Sp. z o.o.   |   Polityka Plików Cookies  |   Obwiązek Informacyjny
Bezpłatna wycena pozycjonowania