Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Zgłoszenia: info@talem.eu

Pozycjonowanie lokalne

Wiemy, że wysokie pozycje fraz kluczowych w lokalnych wynikach wyszukiwania zapewnią Twojej stronie większy ruch, a firmie nowych klientów i przewagę nad konkurencją. Wiemy też jak to osiągnąć.

 

Pozycjonowanie lokalne stron internetowych

 

Jeśli szukasz agencji SEO, która pomoże Ci zrealizować ten cel, dobrze trafiłeś! Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron WWW po frazach lokalnych, zawierających nazwę miejscowości. Dzięki odpowiednim technikom i wieloletniemu doświadczeniu pomożemy Twojej firmie skutecznie zaistnieć w wyszukiwarce google.pl.

 

 

Co to są frazy lokalne?

Są to słowa kluczowe zawierające w swoim ciągu znaków nazwę miasta (np. „fraza kluczowa + Bydgoszcz”). W ten sposób obszar wyników wyszukiwania zostaje zawężony do stron oferujących swoje produkty lub usługi w obrębie danej miejscowości.

 

Frazy lokalne np. „firma SEO Bydgoszcz” i „pozycjonowanie stron Bydgoszcz” prezentowane są również w wynikach wyszukiwania usługi Google Moja Firma wśród innych firm działających lub posiadających siedzibę/oddział na terenie Bydgoszczy.

 

 

Strategia pozycjonowania lokalnego

Nie ma jednej, ściśle określonej metody pozycjonowania stron WWW po frazach lokalnych. Każdy rynek może mieć swoją specyfikę oraz inną konkurencyjność słów kluczowych związanych z daną branżą. Pozycjonowanie stron po tych samych frazach w różnych miastach (np. „drukarnia Bydgoszcz” i „drukarnia Toruń”) może wymagać zastosowania całkiem innej strategii i narzędzi oraz poniesienia innych kosztów.

 

Pozycjonowanie lokalne stron WWW wymaga ukierunkowania działań SEO na dany rynek i dopasowania ich do jego specyfiki. Dlatego przed rozpoczęciem każdej kampanii gruntownie analizujemy konkretną branżę i jej konkurencję. Badamy indeks wyszukiwania oraz potencjalne korzyści z zastosowania określonych fraz kluczowych. Jeśli te wydają się znikome, a możliwy do pozyskania ruch na stronie nie uzasadnia kosztów pozycjonowania, doradzamy alternatywne metody promocji strony. W wielu przypadkach mogą one okazać się tańsze i bardziej efektywne. Wyznajemy prostą zasadę - każda złotówka wydana na pozycjonowanie musi przekładać się na korzyści w postaci ruchu i konwersji.

 

 

Pozycjonowanie na rynkach lokalnych: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek

Zarówno Bydgoszcz, Toruń, jak i Włocławek są rynkami dobrze nam znanymi, na których działamy nieprzerwanie od kilkunastu lat. Dla większości branż prowadzimy stały monitoring trendów i konkurencyjności fraz. Zbieramy i analizujemy kluczowe dane, które wykorzystujemy do pozycjonowania stron naszych klientów. Posiadamy praktyczną wiedzę i doświadczenie, jak skutecznie pozycjonować stronę z danej branży w każdym z tych miast.

 

Mamy w portfolio ponad 650 projektów SEO skutecznie zrealizowanych dla firm i instytucji działających na rynku bydgoskim. W zdecydowanej większości przypadków pozycjonowanie fraz lokalnych z końcówką Bydgoszcz było naturalną strategią promocji w wyszukiwarce. Realizowana w odpowiedni sposób kampania przekłada się na trwałe i zadawalające efekty w postacji czołowych pozycji fraz i wzrosu ruchu na stronie.

 

 


© 2019 by Talem Technologies Sp. z o.o.   |   Polityka Plików Cookies  |   Obwiązek Informacyjny
Bezpłatna wycena pozycjonowania