SEO COPYWRITING

Wartościowe treści dla strony WWW

Skuteczny marketing nie jest możliwy bez wartościowego contentu. Wysoka jakość treści na stronie wpływa korzystnie na pozycje fraz kluczowych w wyszukiwarce. Wysokie pozycje fraz kluczowych to większy ruchu na stronie i dodatkowe korzyści dla Twojej firmy.

Dlaczego warto inwestować w SEO Copywriting?

Na początku działań związanych z pozycjonowaniem serwisu nie wszyscy dostrzegają sens i korzyści z tworzenia treści o wyższej jakości od tych, które już występują na stronie. Działania te postrzegane są jako zbędne, generujące dodatkowe koszty i zobowiązania. Dopiero gdy pojawiają się pierwsze efekty, w postaci wyższych pozycji fraz kluczowych i wzrostu ruchu na stronie, zmienia się postrzeganie SEO copywritingu i jego roli w nowoczesnym marketingu.

Korzyści z SEO Copywritingu

1. Lepsze treści

Dobry content to większy ruch i dłuższy czas pobytu użytkowników na stronie. Parametry te przekładają się na budowanie zaufania do firmy, a to z kolei prowadzi do wyższego współczynnika konwersji.

2. Większa widoczność

Każda nowa treść na Twoim blogu, w sklepie lub serwisie WWW to kolejna strona, którą Google będzie indeksować i uwzględniać w wynikach wyszukiwania. To z kolei zwiększa możliwości witryny w zakresie liczby słów kluczowych, po których staje się ona widoczna. Jeśli dodatkowo stawiasz na wykorzystanie fraz z tzw. długiego ogona – z pewnością przybliżysz się do osiągnięcia tego celu.

3. Wyższy autorytet domeny

Regularnie pisane treści o dobrej jakości zwiększają autorytet domeny, poprawiają trafność zapytań i budują zaufanie do witryny. Dzięki wyższemu autorytetowi domeny, Twoja strona uzyska lepsze pozycje fraz kluczowych i zdobędzie ruch pochodzący z wyszukiwarek.

4. Reputacja i postrzeganie marki

To prawdopodobnie kluczowa korzyść z marketingu treści. Wszystko, co publikujesz na swojej stronie, ma bezpośrednio wpływ na postrzeganie firmy przez potencjalnych klientów. Na podstawie treści dostępnych na Twojej stronie, czytający automatycznie dokonują oceny Twojej marki lub firmy. Jeśli okaże się, że to, co czytają, jest przydatne lub inspirujące, natychmiast spojrzą na Twoją firmę przychylniej i obdarzą ją zaufaniem. To z kolei kolejny krok do większej konwersji.

Działania związane z content marketingiem to proces czasochłonny. Dlatego im szybciej zaczniesz w nie inwestować, tym prędzej zauważysz wyniki i korzyści. Zaufaj naszemu doświadczeniu – postaw na dobre treści!

Co oferujemy

W ramach usług content marketingowych tworzymy treści o różnym charakterze, przeznaczone dla:

  • firmowych stron WWW (opisy usług, produktów, dokonań firmy, itp.),
  • sklepów internetowych (opisy produktów, recenzje, komentarze),
  • potrzeb publikacji zewnętrznych w serwisach tematycznych, blogach i mediach społecznościowych, jako element wsparcia usługi link buildingu.

Przygotowywane przez nas treści możemy wzbogacić o różnego rodzaju grafiki, infografiki, zdjęcia i inne materiały.

Treści dla potrzeb SEO

Strony internetowe, które zawierają wysokiej jakości treści, spójne z intencją wyszukiwania użytkowników, będą w dużym stopniu nagradzane wyższymi pozycjami w wynikach wyszukiwania. Aby pozycjonowanie stron działało efektywnie, wyszukiwarka musi indeksować Twoją witrynę, pozyskując z niej przydatne i odpowiednio przygotowane informacje.

Treści PPC

Skuteczna kampania PPC (pay-per-click) wymaga nie tylko odpowiednich ustawień, zdefiniowania zasięgów i grup docelowych. Bez właściwego brzmienia żadna reklama nie będzie efektywna. Kuszące i wciągające hasła skłaniające do kliknięcia są kluczowe dla pozyskania ruchu przychodzącego w każdej kampanii PPC.

Artykuły PR

Tworzone przez nas teksty mogą mieć charakter:

  • aktualności – uwzględniających bieżące informacje i wydarzenia z życia firmy oraz nowości z oferty,
  • artykułów produktowych – w interesujący i fachowy sposób opisujących Twoje produkty lub usługi,
  • artykułów eksperckich lub edukacyjnych – powodujących wzrost rozpoznawalności marki wśród klientów,
  • ciekawostek – wszyscy uwielbiają ciekawostki. Zaplanujemy i opublikujemy treści, których oczekują internauci.

Publikacje artykułów i link building

W ramach usługi content marketingu oferujemy nie tylko tworzenie artykułów, ale również ich publikację w serwisach zewnętrznych i działania z zakresu link buildingu.
W ten sposób pozyskujemy naturalne linki oraz wartościowy ruch dla Twojej strony, wzmacniamy jej autorytet i pozycje w wyszukiwarkach.
Publikacja treści odbywa się tylko w odpowiednio wyselekcjonowanych serwisach, charakteryzujących się dużym i naturalnym ruchem, blogach oraz portalach społecznościowych.

Jesteś zainteresowany SEO copywritingiem dla swojej strony? Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 801 080 238 lub (52) 366 70 70 lub napisz na adres [email protected].