Opieka nad stronami internetowymi

Odpowiednie zabezpieczenie strony internetowej przed atakami, ochrona przed SPAMem oraz potrzeba regularnej aktualizacji oprogramowania CMS to wyzwania, przed którymi staje każdy właściciel strony WWW.

Dodatkowe wymagania, takie jak zapewnienie szybkiego czasu ładowania witryny i ciągłość w dostępie do jej treści, mają ogromny wpływ na wizerunek firmy wśród potencjalnych klientów oraz są istotnym elementem postrzegania Twojej strony przez wyszukiwarki internetowe. Brak zachowania odpowiednich parametrów w tym zakresie może mieć bezpośredni wpływ na jej pozycje w rankingu wyszukiwarki, a tym samym na wielkość ruchu generowanego na stronie.

TERAZ WSZYSTKIE TE DZIAŁANIA BIERZEMY NA SIEBIE ZAPEWNIAJĄC CI SPOKÓJ I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Opieka nad stronami WWW Talem

Nasze propozycje zawarliśmy w 3 pakietach usług, elastycznie dopasowanych do małych i dużych biznesów obecnych w Internecie. Sam zdecydujesz o tym, jakie usługi wykonamy dla Twojej witryny, jak długo i za ile będziesz korzystać z naszego wsparcia.

PAKIETY „BEZPECZNE WWW”

Nasze wsparcie dla Twojej strony internetowej

* usługa aktualizacji obejmuje gotowość do wykonania prac graficznych i webmasterskich związanych z rozbudową strony, zmianami w jej wyglądzie, działaniu oraz aktualizacji treści na stronie (w tym podstawowa obróbka elementów graficznych i zdjęć).

W pakiecie dodatkowo 20 h rocznie prac webmastera, grafika lub copywritera do wykorzystania przy pracach nad stroną. Usługa jest raportowana w cyklu miesięcznym.

Agencja SEO Talem, nasza lokalizacja
Agencja SEO Talemnasza lokalizacja
Nowa lokalizacja