Google Moja Firma

Większa widoczność w wyszukiwarce

Google Moja Firma (Google My Business) to bezpłatna usługa od Google. Ma ona postać rozbudowanej wizytówki Twojej firmy, która wyświetlana jest bezpośrednio w wyszukiwarce, na stronie lokalnych wyników wyszukiwania. Dzięki możliwości zarządzania swoim profilem możesz na bieżąco dostarczać najważniejsze informacje o Twojej działalności i ofercie.

W usłudze Google Moja Firma potencjalni klienci mają dostęp do informacji na temat Twojej firmy, godzin otwarcia, adresu i strony WWW. Masz też możliwość prezentowania aktualnej oferty, promocji i relacji z wydarzeń.

Google Moja Firma w Talem

Korzyści z usługi Google Moja Firma

Poprzez możliwość aktualizacji danych i publikacji zdjęć związanych z Twoją firmą, informujesz potencjalnych klientów o najnowszych usługach, promocjach, produktach oraz wydarzeniach związanych z Twoją firmą. Aktywność ta skutkuje większą liczbą wejść na stronę WWW oraz komentarzami i opiniami, wystawianymi przez Twoich klientów. Odpowiadając na nie, budujesz zaufanie do firmy i wzmacniasz relacje z klientami.

Analizując statystyki, otrzymasz ciekawe informacje o tym, skąd pochodzą użytkownicy odwiedzający Twój profil i w jaki sposób została wyszukana Twoja firma. Dowiesz się, ile osób dzwoniło do Twojej firmy bezpośrednio z numeru telefonu wyświetlanego na mapach i profilu Google Moja Firma.

Dzięki usłudze Google Moja Firma:

  • zwiększasz widoczność firmy w wyszukiwarce,
  • budujesz interakcje z użytkownikami,
  • masz dostęp do cennych danych o użytkownikach i ich preferencjach,
  • zwiększasz konwersję i pozyskujesz więcej kontaktów ze strony użytkowników.

Przykładowy profil w usłudze Google Moja Firma

Profil w Google Moja Firma
Google Moja Firma - interakcja z użytkownikami

Google Maps i Google Snack Pack

Kolejna korzyść z posiadania profilu Google Moja Firma to wyświetlanie lokalizacji firmy na mapach Google w postaci znacznika.

Jednak w pozyskiwaniu klientów na lokalnym rynku jeszcze większe znaczenie ma dobra pozycja w Google Snack Pack pod mapką. W tej sekcji pojawiają się 3 najbardziej trafne odpowiedzi na zapytania lokalne. Jako że są one wyraźnie wyróżnione na tle pozostałych wyników wyszukiwania, zbierają bardzo dużą liczbę kliknięć. Dobrze wykonany i prowadzony profil w Google Moja Firma to sposób, by trafić do „złotej trójki” pod mapką.

Wyniki wyszukiwania w mapkach Google

Usługę Google Moja Firma możemy poprowadzić bezpłatnie dla Twojej Firmy w ramach usługi pozycjonowania lokalnego strony WWW.

Jesteś zainteresowany usługą Google Moja Firma? Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 801 080 238 lub (52) 366 70 70 lub napisz na adres [email protected].

FAQ – najczęstsze pytania dotyczące pozycjonowania lokalnego

Co to Google Moja Firma?

To popularna usługa Google, która ma postać rozbudowanej wizytówki Firmowej, prezentowanej w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Moje usługi świadczę tylko w obrębie miasta. Czy potrzebuję usługi Google Moja Firma?

Tak – usługa ta jest dedykowana właśnie dla firm lokalnych. Dzięki niej zaprezentujesz swoją firmę w szerszym zakresie, m.in. na mapach usługi Google. Odpowiednio zoptymalizowany i prowadzony profil usługi Google Moja Firma pozwala regularnie zdobywać dodatkowych klientów i wpływa na widoczność Twojej firmy w wyszukiwarce Google.

Ile kosztuje usługa Google Moja Firma?

Usługa Google Moja Firma jest usługą darmową dostarczaną przez Google. Jej założenie jest bezpłatne, a jedyny koszt związany z profilem to koszt czasowy jego prowadzenia. W ramach usługi pozycjonowania lokalnego pomagamy w prowadzeniu profili Google Moja Firma dla naszych klientów.