O nas

W naszych działaniach kierujemy się sprawdzonymi i etycznymi metodami. Stawiamy na jakość usług, terminowość, transparentność działań i partnerski charakter współpracy.

Jesteśmy najstarszą bydgoską firmą działającą na rynku usług promocji i reklamy internetowej. Niezmiennie od 2006 roku realizujemy projekty SEO oraz działania marketingowe w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach. Projektujemy i tworzymy serwisy WWW, świadczymy usługi z zakresu content marketingu, doradzamy i opiekujemy się zasobami internetowymi naszych Klientów.

Bydgoska Agencja SEO Talem Technologies

Talem to zespół kilkunastu osób, prawdziwych fachowców w swoich dziedzinach, zaangażowanych w pracę i osiąganie postawionych celów. Wśród nich są analitycy SEO, copywriterzy, specjaliści ds. marketingu, programiści i webmasterzy. Kadra menadżerska Talem Technologies posiada ponad 20-letnie doświadczenie w działaniach na rynku usług internetowych, reklamowych i finansowych. Takie połączenie umiejętności i wiedzy gwarantuje bezpieczeństwo, stabilność oraz obsługę projektów na najwyższym poziomie. Zawsze jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby naszych klientów.

Agencja SEO Talem, nasza lokalizacja
Agencja SEO Talemnasza lokalizacja
Nowa lokalizacja