w górę strony

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Zgłoszenia: info@talem.eu

Skuteczność pozycjonowania

Z doświadczenia wiesz, jak rzadko klikasz w bannery reklamowe lub „spadające” okienka z reklamami, dlatego nie inwestujesz w takie formy promocji, gdyż są nieefektywne i drogie. Lepsze efekty osiąga się dzięki artykułom sponsorowanym, ale to bardzo kosztowna reklama i zwykle nie powinno się poprzestawać na jednej publikacji. Pozycjonowanie łączy w sobie zaletę skuteczności z atrakcyjną ceną. W jaki sposób?


Użytkownik, który szuka w Internecie usługi, produktu lub informacji, posługuje się intuicyjnymi dla siebie wyrażeniami i słowami kluczowymi oczekując, że znajdzie strony pasujące do jego zapytania. Jeśli serwis jest dobrze wypozycjonowany, to po wpisaniu określonych wyrażeń w wyszukiwarce, link do serwisu będzie pojawiał się wysoko w wynikach wyszukiwania. Zwiększy to znacznie szanse na zdobycie dodatkowych odwiedzin na stronie i zdobycie zainteresowania ofertą.

 

Skuteczność pozycjonowania


Internauci klikają najwyżej w pierwszych kilkanaście wyników wyszukiwania a często ograniczają poszukiwania do pierwszej strony!


Ze względu na swoją specyfikę pozycjonowanie jest nie tylko naskuteczniejszą formą reklamy w Internecie ale tez w największym stopniu przekłada się na skuteczną sprzedaż towarów i usług oraz nawiązywanie kontaktów handlowych.

 

W okresie kilkunastu miesięcy pozycjonowania strony w wyszukiwarkach może ono zwiększyć oglądalność strony nawet o 1200 - 1500% a w niektórych przypadkach nawet o więcej.
(Dane na podstawie 36-miesięcznych statystyk prowadzonych przez Talem Technologies na stronach Klientów pozycjonowanych przez naszą firmę).

 

 

Czas pozycjonowania

 

Przyjmuje się, że zadowalające efekty pozycjonowania osiąga się w sposób bezpieczny w perspektywie średnio i długoterminowej.

Słowa i frazy o wysokim stopniu konkurencyjności (bardzo popularne i często wpisywane przez Internautów oraz pożądane przez firmy z tej samej branży) wymagają często dłuższego, wielomiesięcznego pozycjonowania. Profesjonalne pozycjonowanie wymaga więc cierpliwości i czasu, abyś mógł zyskać maksymalne korzyści.

 

 

Ogólnopolska infolinia o usługach Talem Technologies Sp. z o.o.


© 2019 by Talem Technologies Sp. z o.o.   |   Polityka Plików Cookies  |   Obwiązek Informacyjny
Bezpłatna wycena pozycjonowania