Bezpłatna wycena pozycjonowania
PRACAaktualne oferty Pozycjonowanie Bydgoszcz

Pozycjoner – Specjalista SEO w wyszukiwarce Google.pl

Poszukujemy kandydatów posiadających doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych. Oczekujemy znajomości narzędzi wspomagających działania SEO, a także analitycznego umysłu i zdolności do podejmowania samodzielnych decyzji na bazie uzyskanych danych. Jeśli wiesz jak skutecznie wpływać na widoczność stron i podnosić ich pozycje w wynikach wyszukiwania, czekamy na Twoją aplikację wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji.

Zadania:

  • analiza i optymalizacja stron klientów
  • opracowanie strategii SEO
  • analiza konkurencji
  • badanie fraz kluczowych
  • budowanie bazy wysokiej jakości źródeł linków
  • zarządzanie zapleczami
  • przygotowywanie analiz, wyciąganie wniosków i rekomendacja dalszych działań
  • poszukiwanie, testowanie i wdrażanie nowych technik oraz narzędzi SEO
  • współpraca z innymi pracownikami działu SEO

Wymagania:

  • wiedza z zakresu analityki internetowej oraz optymalizacji i pozycjonowania stron WWW
  • znajomość narzędzi wspomagających działania SEO
  • znajomość Google Analytics, narzędzi dla webmasterów
  • inicjatywa, kreatywność i samodzielność
  • chęć poszerzania wiedzy i zaangażowanie

Mile widziane:

  • znajomość CMS takich jak: WordPress, Joomla, Prestashop, ShopGold
  • podstawy HTML, CSS, PHP, MySQL

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole w rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę na pełny etat
  • motywujący system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawe zadania z zakresu SEO
  • możliwość szkoleń branżowych
  • możliwość realizacji własnych pomysłów

Prosimy o przesyłanie CV na e-mail praca@talem.eu z dodaniem klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z ustw. z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych D.z.u z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Kontakt z firmą

Talem Technologies Sp. z o.o.

infolinia 801 080 238
sekretariat +48.52 366 70 70
e-mail: info@talem.eu