Bezpłatna wycena pozycjonowania
PRACAaktualne oferty Pozycjonowanie Bydgoszcz

SEO Link Builder

Znasz potęgę linków oraz skuteczne metody ich pozyskiwania? Wiesz jakich narzędzi użyć do analizy profilu backlinków? Ponadto masz umięjętność łatwego tworzenia treści? Poszukujemy właśnie Ciebie!

Do naszego zespołu SEO w Talem Technologies poszukujemy kreatywnych osób, znających arkana link-buildingu. Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie odkrywanie nowych lądów linkowych, ocena jakości backlinków oraz budowanie i wdrażanie strategii skutecznego linkowania. Przydatne okaże się nie tylko doświadczenie na podobnym stanowisku, ale także analityczny umysł, samodzielność oraz masa nietuzinkowych pomysłów.

Oferujemy znakomitą atmosferę pracy w młodym zespole specjalistów, możliwości rozwoju i swobodę realizacji pomysłów, a także pyszną kawę! Skontaktuj się z nami i prześlij swoje CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji.

Zadania:

  • analiza profili linków klientów i konkurencji

  • poszukiwanie źródeł nowych linków

  • opracowanie i wdrażanie skutecznych kampanii link building

Wymagania:

  • podstawowa wiedza z zakresu pozycjonowania stron WWW, szczególnie Link Buildingu

  • sprawnie poruszanie się w środowisku internetowym (wyszukiwarki, blogi, fora, sieci społecznościowe)

  • znajomość narzędzi wspomagających działania SEO w zakresie badania linków

  • „lekkie pióro” – umiejętność tworzenia treści na „każdy temat”

  • inicjatywa, kreatywność i samodzielność

  • doświadczenie w budowaniu linków

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole w rozwijającej się firmie

  • umowę o pracę na pełny etat

  • motywujący system wynagrodzeń

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • ciekawe zadania z zakresu SEO

  • możliwość szkoleń branżowych

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

Prosimy o przesyłanie CV na e-mail praca@talem.eu z dodaniem klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z ustw. z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych D.z.u z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Kontakt z firmą

Talem Technologies Sp. z o.o.

infolinia 801 080 238
sekretariat +48.52 366 70 70
e-mail: info@talem.eu