Lokalne SEO

Dobra widoczność Twojej strony w wynikach wyszukiwania zapewnia jej większy ruch, a firmie nowych klientów oraz przewagę nad konkurencją. Wiemy jak to osiągnąć.

Lokalne SEO to kierunek dla firm, które oferują swoje produkty i usługi na obszarze regionu lub danego miasta. Dzięki odpowiednim technikom SEO i doświadczeniu pomożemy Twojej firmie odnieść sukces na lokalnym rynku internetowym.


Dlaczego SEO lokalne?

Działania SEO wykonywane dla stron, które chcą liczyć się w lokalnych wynikach wyszukiwania, różnią się w dużym stopniu od tych, które prowadzone są dla stron o zasięgu globalnym.

Zróżnicowana konkurencyjność i specyfika poszczególnych rynków – a także różne, istotne czynniki lokalne brane pod uwagę przez wyszukiwarki – wpływają na potrzebę zastosowania właściwej strategii oraz wybór określonych technik SEO.
Lokalne SEO to również konieczność zastosowania indywidualnego podejścia i wykonania do każdego projektu odpowiednich prac, które zapewnią danej stronie zgodność z intencjami wyszukiwania lokalnego, aktualnymi trendami i algorytmami wyszukiwarek.

Dlatego w ramach usługi SEO dla FIRM oferujemy również rozwiązania, która pomogą Twojej stronie zaistnieć w lokalnych wynikach wyszukiwania.

SEO Lokalne

Jak działamy?

Przed rozpoczęciem każdej kampanii promocji strony w wyszukiwarce:

  • gruntownie analizujemy firmę, jej otoczenie i konkurencję,
  • badamy indeks wyszukiwania oraz potencjalne korzyści z zastosowania grupy potencjalnych fraz kluczowych,
  • budujemy strategię i oceniamy możliwy do pozyskania ruch na stronie,
  • sprawdzamy, czy nakłady na działania SEO mają szansę przełożyć się na korzyści dla Twojej firmy,
  • doradzamy i przedstawiamy możliwości alternatywnych metod promocji strony w wyszukiwarce.

Wyznajemy prostą zasadę – każda złotówka wydana na działania SEO musi przekładać się na korzyści dla Twojej firmy.


zobacz jak to działa

Nowa lokalizacja biura