w górę strony

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Zgłoszenia: info@talem.eu

Content marketing

Skuteczny marketing nie jest możliwy bez doskonałego contentu. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju techniki marketingowe lub reklamowe wykorzystujesz w swojej firmie, treść jest ich częścią

 

Content marketing - czyli marketing treści - to strategia, która koncentruje się na tworzeniu wartościowych i spójnych materiałów wysokiej jakości. Ich zadaniem jest przyciągnięcie i zainteresowanie określonej grupy odbiorców. W konsekwencji marketing treści wpływa bezpośrednio na dochodowość działań i poziom sprzedażyContent marketing - wartościowe treści dla twoej witryny

Dlaczego warto inwestować w content marketing?

Na początku większość naszych klientów nie widzi korzyści w tworzeniu i rozpowszechnianiu wartościowych oraz spójnych marketingowo treści, innych niż te, którymi już dysponują. Działania te są postrzegane jako dodatkowe zobowiązania i koszty. Po pewnym czasie zaczynają oni jednak dostrzegać pierwsze korzyści z wprowadzenia działań content marketingu.

 

1. Lepsze treści

Dobry content to większy ruch i dłuższy czas pobytu użytkownik na stronie. Parametry te przekładają się na budowanie zaufania do firmy, a to z kolei prowadzi do wyższego współczynnika konwersji.

 

2. Większa widoczność

Każda nowa treść na Twoim blogu, w sklepie lub serwisie WWW to kolejna strona, którą Google będzie indeksować i uwzględniać w wynikach wyszukiwania. To z kolei zwiększa możliwości witryny w zakresie liczby słów kluczowych, po których staje się ona widoczna. Jeśli dodatkowo stawiasz na wykorzystanie fraz z tzw. długiego ogona - z pewnością przybliżysz się do osiągnięcia tego celu.


3. Wyższy autorytet domeny

Regularnie pisane treści o dobrej jakości zwiększają autorytet domeny, poprawiają trafność zapytań i budują zaufanie do witryny. Dzięki wyższemu autorytetowi domeny Twoja strona uzyska lepsze pozycje fraz kluczowych i zdobędzie ruch pochodzący z wyszukiwarek.


4. Reputacja i postrzeganie marki

To prawdopodobnie kluczowa korzyść z marketingu treści. Wszystko co publikujesz na swojej stronie ma bezpośrednio wpływ na postrzeganie firmy przez potencjalnych klientów. Na podstawie treści dostępnych na Twojej stronie, czytający automatycznie dokonują oceny Twojej marki lub firmy. Jeśli okaże się, że to co czytają jest przydatne lub inspirujące, natychmiast spojrzą na Twoją firmę przychylniej i obdarzą ją zaufaniem. To z kolei kolejny krok do większej konwersji.


5. Opłacalność

Firmy oczekują marketingu, która działa i nie kosztuje fortuny. Marketing treści to przede wszystkim wydatek w postaci czasu, ale jest niezwykle opłacalny. Gdy jest skutecznie prowadzony może wygenerować znakomity zwrot z inwestycji. Daje ogromne wsparcie dla oceny marki i zacieśnia relacje z klientami.

 

 

Co oferujemy

W ramach usług content marketingowych tworzymy treści o różnym charakterze i przeznaczeniu.

Materiały te mogą mogą być przygotowane w ramach publikacji w serwisach WWW, mediach społecznościowych, blogach, a także sklepach internetowych - w postaci opisów produktów, recenzji czy komentarzy.

 

Treści dla potrzeb SEO

Aby SEO działało efektywnie, wyszukiwarka musi indeksować Twoją witrynę, w celu uzyskania z niej informacji, które następnie może umieścić w swoim indeksie. Strony internetowe, które publikują treści trafne i spójne, o wysokiej jakości, będą w dużym stopniu nagradzane w wynikach wyszukiwania.

Przygotowane treści możemy wzbogacić o różnego rodzaju grafiki, zdjęcia, filmy video (np. edukacyjne, produktowe czy wizerunkowe).

 

Treści PPC

Skuteczna kampania PPC (pay-per-click) wymaga nie tylko odpowiednich ustawień, zdefiniowania zasięgów i grup docelowych. Bez właściwego brzmienia żadna reklama nie będzie efektywna. Kuszące i wciągające hasła skłaniające do kliknięcia, są kluczowe dla pozyskania ruchu przychodzącego w każdej kampanii PPC.
 

Artykuły PR

Tworzone przez nas teksty mogą mieć charakter:

  • aktualności - uwzględniających bieżące informacje i wydarzenia z życia firmy oraz nowości z oferty,
  • artykułów produktowych - w interesujący i fachowy sposób opisujących Twoje produkty lub usługi,
  • artykułów eksperckich lub edukacyjnych - powodujących wzrost rozpoznawalności marki wśród klientów,
  • ciekawostek - każdy uwielbia ciekawostki. Zaplanujemy i umieścimy treści, których oczekują klienci.

 

Działania związane z content marketingiem to proces czasochłonny. Dlatego im szybciej zaczniesz w nie inwestować, tym prędzej zauważysz wyniki i korzyści. Zaufaj naszemu doświadczeniu - postaw na dobre treści!


© 2019 by Talem Technologies Sp. z o.o.   |   Polityka Plików Cookies  |   Obwiązek Informacyjny
Bezpłatna wycena pozycjonowania