Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Zgłoszenia: info@talem.eu

Witamy w Talem Technologies

Jesteśmy najstarszą bydgoską firmą działającą na rynku usług promocji i reklamy internetowej. Niezmiennie od 2006 roku realizujemy projekty SEO oraz działania marketingowe w wyszukiwarkach. Projektujemy i tworzymy serwisy WWW, a także świadczymy usługi z zakresu content marketingu, rejestracji domen i hostingu.

 

Zatrudniamy osoby zaangażowane w swoją pracę, posiadające kierunkowe wykształcenie i doświadczenie gwarantujące realizację projektów na wysokim poziomie. Związani z firmą pracownicy to kreatywny zespół specjalistów w swoich dziedzinach - SEO analitycy, programiści, webmasterzy i copywriterzy. Kadra menadżerska posiada ponad 20-letnie doświadczenie w działaniach na rynku usług internetowych, reklamowych i finansowych. Takie połączenie gwarantuje naszym klientom stabilność, bezpieczeństwo i kreatywne podejście do realizowanych projektów oraz skuteczność wdrażania ich w życie.


W swoich działaniach kierujemy się wypracowanymi przez lata, sprawdzonymi i etycznymi metodami. Stawiamy na jakość usług, terminowość, transparentność działań i partnerski charakter współpracy. Zawsze jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby naszych klientów.

Jeśli szukasz wiarygodnego i zaufanego partnera biznesowego - firmy która zaopiekuje się Twoimi zasobami internetowymi - postaw na nas!


© 2019 by Talem Technologies Sp. z o.o.   |   Polityka Plików Cookies  |   Obwiązek Informacyjny
Bezpłatna wycena pozycjonowania